Sisustussuunnittelijan
koulutuksen Info-ilta

lämpimästi tervetuloa tutustumaan sisustuskoulu harmoniaan ti 26.9. klo 18-19.30!

Harmonian Info-ilta on tarkoitettu kaikille  sisustussuunnittelijan koulutuksesta kiinnostuneille. 
Harmonian Info-illassa kerrotaan, millaista on pienryhmäopiskelu ja mitä Sisustuskoulu Harmonian Sisustussuunnittelijan Ammattiin valmistava koulutusohjelma pitää sisällään ja millaisiin työtehtäviin Sisustuskoulu Harmoniasta valmistuneet ovat työllistyneet. Illan päätteeksi pienryhmän opettaja vastaa mielellään kysymyksiisi. 
Voit tulla tutustumaan Sisustuskoulu Harmoniaan joko paikan päälle Käpylään tai osallistua iltaan etäyhteydellä Teamsin välityksellä.
 

Ajankohta
Tiistai 26.9.2023 klo 18-19.30

Paikka
Sisustuskoulu Harmonia, Käpyläntie 4, Helsinki tai vaihtoehtoisesti Etäyhteys, Teams 

Ilmoittautuminen
Ilmoittaudu tapahtumaan alla olevalla lomakkeella ma 25.9.2023 mennessä. Ilmoitathan myös, oletko tulossa paikan päälle vai osallistutko Info-iltaan Teamsin välityksellä. Kiitos 🙂

Ilmoittautuminen Sisustussuunnittelijan koulutuksen Info-iltaan

Lähetämme sinulle vahvistuksen ilmoittautumisesta, osallistumislinkin &  ohjeet paikanpäälle tulijoille antamaasi sähköpostiosoitteeseen. Muistutuksen tapahtumasta saat lisäksi vielä edellisenä iltana ennen tilaisuuden alkua.